Кошик
381 відгук
+380689190521
+380
68
919-05-21
+380
50
910-36-37
Интернет-магазин товаров для грибоводства "ЧП Михайловский"

Підготовка приміщення до вирощування грибів

Підготовка приміщення до вирощування грибів

11.06.16

У цій статті піде мова про підготовку приміщення для вирощування грибів і деяких проблемах, з якими стикаються грибівники на початковому етапі ведення бізнесу. Тут Ви знайдете способи вирішення такого роду труднощів.

Перш ніж завішувати блоки в заростное приміщення, воно ретельно обработывается. Цей крок необхідний з причини того, що в природі у вешенки існує величезна кількість різного роду "ворогів" і грибів-конкурентів. Найбільш відомі з них - це нижчі гриби, найчастіше - цвілі. Наприклад, у разі присутності зеленої цвілі (триходерма) у приміщенні протягом тижня можуть зникнути всі блоки. Також до числа таких шкідників можна віднести і бактерії. Присутність гнильної бактерії в приміщенні практично гарантовано наблизить шанс отримання хорошого врожаю грибів до 0.

Для вирішення таких проблем проводять попередню обробку приміщення. Обробка приміщення ведеться кількома способами:

  1. Побілка стін та стелі вапном.
  2. Миття підлоги 1% розчином хлорки.
  3. Використання сірчаної шашки в якості дезінфекційного засобу. Однією сірчаної шашки достатньо для обробки 10-12 квадратних метрів приміщення. Перед використанням сірчаної шашки приміщення ретельно закривається, а саме вентиляційні отвори, вікна, витяжки і так далі. Під час і після проведення обробки з допомогою сірчаної шашки вхід в приміщення суворо заборонено. Через добу включається вентиляція і тільки через 2 години роботи системи вентиляції, в приміщення можна заходити.
Інші статті